درباره ما

موسسه گل و گیاه فلوریتا

این موسسه در سال 1387 هجری شمسی با یاری خداوند متعال و با تکیه بر همت و پشتکار روز افزون، با کادری مجرب و متعهد در تهران شروع به فعالیت نموده و در تمامی زمینه های  گل آرایی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

گل های شاخه بریده این فروشگاه همواره از گل های روز و با کیفیت تهیه شده و با بهره گیری از تزئینات به روز و مدرن گل آرایی سعی و تلاش در جلب رضایت مشتریان خود داشته ایم.

ما در تمامی زمینه های گل آرایی اعم از سبد گل های تبریک، سالن های کنفرانس و همایش و نمایشگاه ها فعالیت داشته و داریم. از جمله افتخارات ما همکاری با نمایشگاه بین المللی تهران در چندین دوره، همکاری با شرکت های خارجی و خصوصی، هتل ها و موسسات صاحب نام در برگزاری مجالس بوده است.

در این فروشگاه انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی و گیاهان فضای باز و انواع درختچه های بن سای با گلدان های شیک و خاص موجود می باشد. با توجه به این که انتقال گل برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، این کار به صورت رایگان و مطمئن در سطح شهر تهران توسط وانت بار مخصوص حمل گل انجام می پذیرد.

با تشکر و قدردانی از حسن سلیقه و انتخاب شما عزیزان مفتخریم که سهم و حضوری هر چند اندک و کوتاه در شادی ها و موفقیت ها ی شما سروران گرامی داشته باشیم.